Osvojite dva mjesta u Zakladi Royal Parks Half Marathon Plus kotač Jarlsberg Cheese! (Natjecanje zatvoreno)

Sadržaj:

Anonim

Bit ćemo iskreni, ući ćemo u bilo kakvu konkurenciju kako bi dobili kotač Jarlsberg® sira. Samo zamislite - cijeli 10 kg kremastog, slatkog, plodnog sira. Ali ovo natjecanje je čak i bolje jer Jarlsberg je sponzor poluparatonke Royal Parks Foundation (uostalom, to je izvrstan zalogaj za trkače, zahvaljujući dijelom njegovom proteinskom sadržaju, 27 g po 100 g) i nudi jedan sretan Trener čitač dva mjesta na startnoj liniji (za vas i prijatelja, ne morate dvaput izvoditi tečaj). Tu su i deset dobitnika nagrada od Jarlsberg sir vrećica za doček.

Polu-maraton Royal Parks idealna je utrka za svakog trkača. To je većina ljudi u prvoj polovici, jer relativno ravna staza znači da nema brda za borbu. Ruta je izuzetno slikovita, počevši od Hyde Parka, prije nego što prođe kroz Green Park, St James's Park i Kensington Gardens, i uzimajući znamenitosti poput Buckinghamske palače i kuća parlamenta. Osim toga, možete se vlakati tijekom ljetnih mjeseci (sažmite ljude koji su dovoljno sretni da bi dobili mjesto na londonskom maratonu - njihovo osposobljavanje počinje u dubini zime zamrzavanja).

PREPORUČENO: Vodič za obuku o polu maratonu

Mjesta u Royal Parku Polovica je također cijenjena od iskusnijih trkača koji koriste stan tečaj "Goldilocks" uvjeta kasnog ljeta / rane jeseni (to nije previše vruće, a ne previše hladno) da bi ciljali na novi osobni uspjeh.

Pa što čekaš? Uđite sada u našu konkurenciju. Natječaj završava u ponedjeljak, 17. srpnja, u 12 sati, a dobitnici će biti obaviješteni do utorka 18. srpnja, na vrijeme kako bi započeli 12 tjedan trening plan.